Sestry na startovní čáře

• USA Sisters on Track

Tři nadané sestry září na běžecké trati, ale zároveň čelí velkému tlaku kvůli juniorské olympiádě a hrozí jim chudoba i ztráta domova. Jedinečný příběh o dospívání. (Netflix)

Arsenal83

Taký podivný akoby polohraný dokument, možno blízky povahám citlivejšej povahy a súcitiacim s chudobou. Myšlienka nie je celkom zlá, treba dávať talentovaným chudobným deťom šancu uplatniť sa. Nech radšej športujú než by mali nasledovať svojich rovesníkov a predávať na ulici drogy. Len nech behajú kým môžu a nech vyhrávajú kým môžu. Lebo keď týmto slečnám bežecký šport ovládnu transgenderové ozruty, ako sa to pomaly stáva realitou, tak sa ich sny rýchlo vyparia. ()

KuceraJohny

Těšil jsem se na nějaký super informativní dokument o třech sestrách, které svým během poráží těžké podmínky a chudobu. Místo toho jsem však dostal, nic v podobě sledování holek jak balí kluky ve škole nebo se vyučují o svých genitáliích. Tohle jsem fakt vidět nechtěl. Přišel jsem pro inspirativní příběh mladých děvčat, kde se tedy shrne jejich dosavadní působení a pak je můžeme začít sledovat, jenomže tady bylo prvotní shrnutí tak moc odbité a pozdější sledování úplně zbytečné. Ze závodů jsme neviděli téměř nic, jen mámu a trenérku na tribuně a potom jsme buď koukali na smutný nebo veselý pohled dívek. Vše mi přišlo jako bych natáčel youtube video o mých dětech a ne jako něco pod čím se podepíše Netflix. ()