Zootopia+

V seriálu Zootropolis+ se vracíme zpět do živého rumrajchu Města zvířat. Šest zábavných epizod rozvíjí příběhy vybraných oblíbených postav oscarového snímku Zootropolis: Město zvířat. Podíváme se například za módu milující myškou Fru Fru, za gepardím strážmistrem Clawhauserem a za usměvavým lenochodem Bleskem, který je plný překvapení. (Disney+)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (7)

Zootopia+ (2022)

Nejdříve jsem si říkal, když už se plácají se seriálem, proč nenatočit rovnou pokračování? Během prvních vteřin jsem pochopil. Epizody seriálu se totiž odehrávají paralelně s dějem filmu. Tedy vlastně na původní filmu jen parazitují a vytahují na světlo postupně různé vedlejší (a ještě vedlejšejší) postavy. Občas se do někoho navezou (Kardashians), občas mrknou na diváka (telefony značky “Carrot” mě rozesmály), hodně se tu (povětšinou ne úspěšně) něco paroduje (př. muzikály). Hodně je z toho cítit infantilnost Disney (prakticky v každé epizodě). Nicméně polovina epizod je provedených hodně, takže… více u jednotlivých epizod. ()

Hopkavá ve vlaku (2022) (E01)

Je to víc infantilní než vtipné, ale ta camea fungují skvěle. ()

Muzikál Duke (2022) (E03)

Jako doplněk filmu funguje první minuta celkem fajn. Pak se to zvrhne do zcela vážně míněné poctě další americké úchylnosti - posedlostí muzikály. Sice se v ní ironicky otře o všechny profese na výsluní (lékař, právník, atd.), ale na konci se stejně zachová jako zm*d. Tohle u mě nefungovalo. ()

Kmotr nevěsty (2022) (E04)

Tentokrát integrace do děje prakticky žádná, nicméně o to vymazlenější příběh. ()

Když zvířena tančí (2022) (E05)

Takže další parodie? Nebo to mělo být tohle? Každopádně nejvtipněji asi byla ta integrace (kam to vložili) než samotný obsah. ()

Večerní fofr (2022) (E06)

Největší masér filmu, že by neměl vlastní epizodku? Tak…… to…… by…… bylo…… zklamání :D. ()