Anna absolvuje výslech kvůli obchodování s léky na předpis a pak dostane zprávu o synovi, která ji pořádně rozhodí. (Netflix)

Necrotongue

Pokud jde o míru tajemna, odkazuji na svůj komentář / recenzi k první epizodě. Tady to funguje jako matrjoška; odhalí se jedno tajemství, ale pod ním číhají ještě další čtyři vrstvy, které na své rozkrytí teprve čekají. Za mě jde o velmi propracovanou záležitost, která disponuje po celou dobu velmi kvalitní, nepříjemnou atmosférou, k níž se s blížícím se závěrem přidalo rychle se stupňující napětí, a já už se fakt těším na to, jak se to celé vyvrbí. / Poučení: Matka je téměř vždy jistá. 4*+ ()

Anderton

Piata epizóda prináša do prípadu, či skôr prípadov, mnoho svetla, i keď vysvetľuje v podstate len Adamove zmiznutie a na riešenie vrážd si budeme musieť počkať. Dostávame ale na podnose motivácie niektorých postáv a opäť sa zaoberáme vzťahmi rodičov a ich potomkov, ako v prípade Temných lesov. Drž sa nemá vždy klasický cliffhanger, ale tentokrát si budete musieť pustiť záverečnú časť hneď, takže odporúčam epizódu nepozerať napríklad pred odchodom do práce. ()