Po smrti nejlepšího kamaráda se Adam začne chovat podezřele. Anna mu proto do mobilu nainstaluje špehovací software, aby zjistila, co ho trápí. (Netflix)

Anderton

No tak tu ma prvá časť oslovila viac ako v Temných lesoch. Má to lepšiu atmosféru, nesnaží sa to byť akože cool svojou temnotou, ktorá bola vlastne iba o stlmení farieb. Máme tu viacero dôležitých postáv, prepájame oba fikčné svety poľských Cobenoviek do jedného a epizóda má drsné, prekvapivé finále. A tá škola mi pripomína Hvozd, takže sa teším, čo bude ďalej. ()

Necrotongue

Hodnocení otevírám svým tradičním, v podstatě neutrálním hodnocením, protože šlo o klasickou seznamovačku s jednotlivými postavami a prostředím, aniž bych se dozvěděl něco opravdu podstatného. Jasně, něco už vím, někdo umřel, tvůrci ale zahalili vše ostatní do tajemného mlžného oparu, v němž se nepochybně ukrývá tajemné tajemství, které bude zřejmě tajemnější než tajemný hrad zbudovaný na tajemné skále, jejíž úpatí se tajemně noří do tajemného lesa. Mně se úvodní epizoda každopádně líbila, zaujala mě hlavně atmosféra a postavy a budu se těšit na to, až budu moci s ubývajícími tajemstvími přitlačit na hodnocení. P. S. Dodatečně jsem musel ke svému hodnocení přidat kladné znaménko, protože to bylo poprvé, kdy jsem viděl provádět kendó s lešenářskou trubkou. / Poučení: Těch mobilů a aplikací už na mě začíná být až příliš. 3*+ ()

chrispe

Celkem zajímavý začátek, který mě rozhodně navnadil na další pokračování, i když je díl podle mě zbytečně dlouhý. Trochu větší svižnosti by neuškodilo. Vícero postav řeší vícero více či méně zajímavých věcí, a většina z nich se určitě propojí, abychom zjistili, co se Igorovi vlastně doopravdy stalo a proč stálo za to, jedné z postav dát solidní nářez, kvůli pár otázkám. Poláci hrají slušně, i když občas nějakou scénu zbytečně trochu přepísknou. Prostředí, vizuál, kamera fajn. ()