Neznášam ťa, láska

• Česko Nesnáším tě, lásko (viac)

Lucy Huttonová (Lucy Hale) a Joshua Templeman (Austin Stowell) sa navzájom nenávidia. Nedá sa povedať, že sa iba nemajú radi. Ani že sa neochotne tolerujú. Nie, oni sa fakt neznášajú. Obaja pracujú ako asistenti riaditeľov vydavateľstva, dennodenne sedia oproti sebe v kancelárii a svoju nenávisť si ventilujú prostredníctvom rituálnych pasívno-agresívnych hier. Lucy nechápe Joshuov odmeraný, upätý a úzkostlivý prístup k práci. Joshua zasa krúti hlavou nad farebnými vintage šatami, ktoré Lucy nosí, jej svojráznym vystupovaním a prehnaným optimizmom. Vo firme sa črtá možnosť povýšenia a neutíchajúci boj dvoch najvážnejších uchádzačov o miesto prevádzkového riaditeľa vrcholí. No hoci sa napätie povážlivo stupňuje, Lucy zisťuje, že možno to, čo cíti k Joshuovi, nie je nenávisť. A možno uňho je to takisto. A možno iba rozohrali ďalšiu, oveľa nebezpečnejšiu hru! (TV Markíza)

Vabr

Slabota, jedná se o ničím zajímavou romantickou komedii jako ve většině případů. Obě hlavní postavy se navzájem zprvu se*ou, což pokud jste nepodstoupili lobotomii, vám je jasné, že jim to dlouho nevydrží a začnou mít chtivé choutky, které vyústí v předvídatelnou romanťáckou šukačku plnou kýčovitých frází a polibků. To asi k příběhu samotnému. Vše ostatní je řemeslně normální. Nic víc, nic míň. Za mě podprůměrná nudná lovestory. Vyhodnocení: A ty jejich hry? Slabota! To se koukněte na Martu a Jiřího, to jsou teprve hry! ()

Gixian

Celkem příjemá romantika s dost příjemným castingem. Není tam nic vyloženě špatně, ale zároveň tam chybí něco, co by to vytáhlo z průměrnosti - prostě fajn jednohubka. ()

Domca94

Já jsem byla spokojená. Moc jsem od filmu nečekala, ale nakonec jsem se docela pobavila. Chemie mezi Lucy a Austinem funguje. Fanoušci knihy mohou být spokojení. Hudební podkres je též bez diskuse výborný. Takže ano, za mne plný počet. Občas je ta romantika v každodenních chaotických životech potřeba aspoň ve filmech. ()

Facerr

Sice moc romanťárny nevyhledávám, tohle ale bylo výborný. Člověku The Hating Game roztahovalo pusu od ucha k uchu a skvělý výběr obsazení tomu taky dost pomohl. ()

rigby

Tradiční americká romantická komedie. Aneb co se škádlívá, rádo se mívá. Ústřední dvojici to docela funguje, jinak bych hodnotil méně. Zabaví, neurazí. Ale ani nepřinese nic nového. ()

Heywood

Je to veselé, je to zábavné, je to nereálné. Stačil jeden stromek a byl z toho vánoční film. (Snížek ovšemže byl). Zápletka jednoduchá a Spoiler: poněkud mi unikalo, proč se hlavní hrdina "tak bezhlavě zamiloval", když jeho milou si vzal bratr. Hrdinka je totiž kategorie "dobrý vůl", což sice ve filmu vypadá romanticky, v životě je to problém, se kterým nemůžete mít žádnou řídící funkci. Navíc je na hraně magorismu a přehnaný pořádek asi nikdo z nás nemá, ale žít s babou s takovým bordelem, tak zvracím dvakrát denně. 55% a "zkrocení zlé ženy" už mělo lepší variace. ()

Veeria

Knižní předloha získala filmový kabátek plný barev. Zářivý a třpytící se. Nedovedu si představit lepší herecké obsazení. Jsem moc ráda, že se tvůrci drželi knihy a ve filmu je její věrný otisk. :) Dokonalost, spokojenost. :) ()

Grázl83

Skvělá romantická komedie. V té záplavě braku která se točí, je super narazit na film, u kterého od první scény víte, že vás chytí. Výborně natočeno a chemie mezi ústřední dvojici geniální. ()

Machaut

Pěkný romantický film, který mě opravdu bavil. Škoda jen té šablonovitosti, tj. dramatická zápletka před koncem. Prostě klišé. Kdyby tam toto autoři neudělali a pojali to trochu jinak, tak dám 5 hvězdiček. ()

Dusty56

Lehce podprůměrná romantická komedie. Děj není nic nového, možná to mohlo být o čtvrt hodiny kratší. Obsazení dvou hlavních postav také není nic moc (tedy spíš jedné z nich). Zatímco představitel Joshe Corbin Bernsen je aspoň sympaťák, tak postava Lucy hraná Lucy Hale rozhodně není. Znovu si už snímek nepustím. ()

janahan

Za mě moc prima romantický a trošku i vtipný fim o začátcích lásky (ty jsou nejlepší, ne?). Příjemné překvapení. Doporučuji sledovat jen, když se máte pak ke komu přitulit. ()