Posledná šanca

• Česko Poslední šance (viac)

Elitná jednotka Navy SEALs, ktorá má na tajnej misii previezť zajatého teroristu z ostrovného väzenia CIA do Washingtonu, sa ocitne v pasci, keď na ňu počas eskorty zaútočia povstalci, aby ich väzňa oslobodili. On jediný má však informácie, ktoré môžu pomôcť odvrátiť teroristický útok a zachrániť tisíce ľudských životov. (TV JOJ)

Fibonacci

ja som si to pustil len preto, že tam pisalo že to bude akčný film a že tam hraje yuri bojka. nič viac som nevedel a ani nechcel. a čo mi naservírovali? JednoShotku🍳čoo akcnak na jeden zaber?🎬Perfekto! chodte do toho. ()

Apollo91

Určitě zajímavý způsob, jak natočit akční film a bezesporu lepší než „super zoom a shaky cam“. Škoda jen, že se závěrečná třetina změnila v už jen stereotypní zabíjení záporáků. Z toho důvodu bych určitě uvítal, kdyby tvůrci film přejmenovali, dali do něj dva tří viditelné střihy pro lepší rozvoj příběhu a neměl bych co vytknout. Jinak se jedná o velmi zajímavý akční kousek, ve kterém skutečně vidíte, co se děje a nemotá se vám z něj hlava. Za mě nezbývá nežli doufat, že některé metody použité v tomto filmu se stanou pevnou součástí akčního žánru. ()

PORTER44

Jediný kdo tam za něco stál byl S.Adkins jinak to nestálo za nic,ten kosil teroristy pěkně,ta prima balerina co tam přiletěla s nima to už bylo jasné od pohledu  že tam nemá co dělat vypadala že jde spíš někam na přehlídku,zrovna tak ten černoch na té základně co je tam provázel a jakmile je přepadli začal zmatkovat a panikařit,celkově slabší průměr. ()

Hexx

Suprová akční jízda, nemám co vytknout, kromě malého náklaďáčku záporáků, který očividně "nabobtnal" odhaduji až třikrát co se do něj početně vejde statných mužů. Ano, sice později osvobodili vězně, ale do té doby se tam rojili jako z mraveniště v originálních nevězeňských profi fighting oblecích, a to až do počtu... několika desítek. Ale co, jinak by to nemohlo být zábavné, že. ()

Tomgunses

To je neuvěřitelná blbost, počítačová střílečka ve filmu, nereálné, neuvěřitelně debilní. Motto: Chcípáci bez mozku si nabíhají pro kulku. Tohle může ocenit snad jen další bezmozek. A piece of shit 5 % ()