Yellowjackets

• Kanada Yellowjackets (viac)
Dráma / Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, (2021–2023), 18 h 32 min (Minutáž: 57–60 min)

Melanie Lynskey, Juliette Lewis, Christina Ricci, Tawny Cypress, Jasmin Savoy Brown, Pearl Amanda Dickson, Courtney Eaton, Samantha Hanratty (viac)

Dívky z předního středoškolského fotbalového týmu přežijí leteckou havárii hluboko v divočině na severu, ale to nejhorší je teprve čeká. 25 let poté se přeživší snaží přizpůsobit novému životu, ale divočina v nich stále zůstává. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa Tryskomyš k tomuto seriálu (12)

Yellowjackets (2021)

Absolutně skvělý seriál po hodně dlouhé době. Můj první seriál na Sky Showtime. Nechybí mu vůbec nic, je cool, napínavý, tajemný, jsem zkrátka nadšená. A jako bonus navíc 2 z mých nejoblíbenějších hereček. Pro přesnost, je to Juliette Lewis a Christina Ricci. ()

Season 1 (2021) (S01)

1. serie je sakra hodně dobrá. Můj první seriál na Sky Showtime. Je cool, napínavý, tajemný, jsem zkrátka nadšená. A jako bonus navíc 2 z mých nejoblíbenějších hereček. Pro přesnost, je to Juliette Lewis a Christina Ricci. ()

Bez kompasu (2021) (S01E07)

Český název - Bez kompasu. ()

Let čmeláka (2022) (S01E08)

Český název - Let čmeláka. ()

Příchod zkázy (2022) (S01E09)

Český název - Příchod zkázy. ()

Season 2 (2023) (S02)

Druhá série je sice trochu slabší, ale stále ještě na 5 hvězd. ()

Staré rány (2023) (S02E04)

Český název - Staré rány. ()

Pohřbení (2023) (S02E07)

Český název - Pohřbení. ()

Vybírá si to (2023) (S02E08)

Český název - Vybírá si to. ()

Příběhy (2023) (S02E09)

Český název - Příběhy. ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)