Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
15 fanúšikov
/ 14 bodov
Vogelino
Mickie Vogel
Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Animovaný
Krátkometrážny
film
seriál
TV film
študentský…
relácia
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Hviezdna loď Galactica
(2004)
Hra o trůny
(2011)
Misfits: Zmetci
(2009)
Bratstvo neohrozených
(2001)
Ajťáci
(2006)
Dr. House
(2004)
Afro Samurai
(2007)
Teória veľkého tresku
(2007)
Firefly
(2002)
Úlovek
(2009)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
14 bodov
Fanklub
(15)
Idego
hopskulak
7trpasliku
Cast
BaneLing
Erestor
Krysa6
Nerane
CocoM
Rak0snicek
ZdenC
efous
Cyzek
Mad.Lady
de_wish