Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
juyhn427
Benešov, Středočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Sci-Fi
Dobrodružný
Animovaný
Komédia
film
seriál
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Kanada
Japonsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené filmy
(10)
Slušní chlapci
(2019)
Top Gun: Maverick
(2022)
Nehanební bastardi
(2009)
Monty Python a Svätý Grál
(1975)
Batman
(2022)
Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov
(2005)
Strážcovia Galaxie
(2014)
Oppenheimer
(2023)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Blade Runner 2049
(2017)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Cheeter