Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 5 bodov
Tuláčik
Tomáš Šebesta
Zvolen, Banskobystrický, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Horor
Dokumentárny
Animovaný
film
seriál
TV film
koncert
študentský…
USA
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Mighty Boosh
(2004)
Black Books
(2000)
Spaced
(1999)
Garth Marenghi: Nemocnice na kraji světa
(2004)
Ajťáci
(2006)
Jak nežít svůj život
(2007)
Liga gentlemanů
(1999)
Černé zrcadlo
(2011)
Peep Show
(2003)
Daria
(1997)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(6)
Bajaja
Georgei
feral
leporelo
Hehelák
mikrosval