Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
15 fanúšikov
/ 10 bodov
klarasmidova
Klára Šmídová
České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Krátkometrážny
Dokumentárny
Animovaný
film
seriál
študentský…
TV film
hudobný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Intimní osvětlení
(1965)
Daj mi tvoje meno
(2017)
Spalovač mrtvol
(1968)
Šeptej
(1996)
Samotári
(2000)
Lásky jednej plavovlásky
(1965)
Amélia z Montmartru
(2001)
Ucho
(1970)
Duna
(2021)
Posledné tango v Paríži
(1972)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
10 bodov
Fanklub
(15)
Katzenklo
VepekaCritic
bambombe
shinygirln
Kaťka
igoros
Bystrozraký
mrHoracio
the_Cross
jelenjjj
Lukaspovis7
anterii
hordik
krokodomi
saraj