Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 1 bod
JozeFe23
Jozef Krcho
Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Akčný
Dráma
Fantasy
Komédia
film
seriál
USA
Veľká Británia
Japonsko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Top Gun: Maverick
(2022)
Temný rytier
(2008)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Nehanební bastardi
(2009)
Dvanásť rozhnevaných mužov
(1957)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Constantine
(2005)
Gran Torino
(2008)
Logan: Wolverine
(2017)
Spider-Man: Paralelné svety
(2018)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
lukygame
Allic
Teepe