Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
19 fanúšikov
/ 13 bodov
zvonicekt
Tomáš Zvoníček
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Komédia
Dokumentárny
Dráma
Krimi
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
Česko
USA
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Temný rytier
(2008)
Spalovač mrtvol
(1968)
Zelená míľa
(1999)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Indiana Jones a posledná krížová výprava
(1989)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Forrest Gump
(1994)
Počiatok
(2010)
Avatar
(2009)
Shrek
(2001)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
13 bodov
Fanklub
(19)
Crazer
pistalka
Diego
milealelia
joshula
eriska
DamianL
zvonicek
herech
vsacanek
xx?
max2389
ErvinDreger
Lucanus
FairJohnyX
Casshern
Esperant
zvonicekj
kasi94