Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
17 fanúšikov
/ 5 bodov
Miky_10
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Dokumentárny
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Sám doma
(1990)
Prci, prci, prcičky
(1999)
Pelíšky
(1999)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Moneyball
(2011)
Zachráňte vojaka Ryana
(1998)
Želary
(2003)
Ja, legenda
(2007)
Armageddon
(1998)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(17)
OughJay
Yardee
Connik
scorpioon
tapkoun
EuthanasiE
Domi94
Alvarezz23
JendaDzenda
ContiHan
faolim
Vokemate
esu5
etris
SkullCZE
krewi
sanybo3