Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
freewaycz1
Hodonín, Jihomoravský kraj, Česko
Vážný filmový kritik. (:D)
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Horor
Dráma
Animovaný
film
seriál
hudobný…
relácia
amatérsky film
USA
Česko
Veľká Británia
Kanada
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Straight Outta Compton
(2015)
Susedia na odstrel
(2014)
Pofajčíme, uvidíme
(2004)
Deadpool
(2016)
Saw: Hra o prežitie
(2004)
Prci, prci, prcičky
(1999)
V zajatí démonov
(2013)
Rýchlo a zbesilo
(2001)
Nenávisť
(2004)
All Eyez on Me
(2017)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
petrsponar