Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) sú hrdí rodičia malého dievčatka a akosi sa zmierili s tým, že pre nich už divoké večierky skončili. Žijú v útulnom domčeku v tichej ulici a pomaly sa pripravujú na krízu stredného veku. Keď si susedný dom prenajmú vysokoškoláci na čele s vyrysovaným krásavcom Teddym (Zac Efron) zavetria nebezpečenstvo, ale najprv sa rozhodnú pre priateľský prístup. K nemu patrí aj sľub dodržiavania nočného pokoja a záväzok nevolať políciu hneď, ak by sa niekedy náhodou party vymkla spod kontroly. Lenže už druhá poriadna nočná jazda všetky ušľachtilé záväzky rozmetá a medzi obidvoma domami sa rozzúri otvorená vojna, v ktorej sú povolené všetky zbrane. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že unavení rodičia nemajú proti naštartovaným študentom žiadnu šancu, ale aj Mac a Kelly boli kedysi mladí a z tej doby si pamätajú veľa dosť nepekných trikov. (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

Pokud se do mého okolí nastěhují hlučně pařící vysokoškoláci, tak budu týden soustředěně trpět, ale pak se to stane. Comicsovsky se rozčílím, což znamená, že vyrostu a zezelenám, několika vystřelenými pavoučími vlákny se přenesu k sousedům, kde jim obřím kladivem zatluču kryptonit do hlav tak hluboko, že nerozeznají Delta Psí Beta od Gama Fí Zeta a to bude jejich konec. Mac s Kelly zvolili pro svůj boj mnohem tradičnější zbraně a nutno uznat, že to, kromě bitky současného a bývalého nadsamce, nestálo za nic. Ale trapných exhibic tam bylo tolik, že hodně vlídné oko by v tom mohlo spatřit i tu proklamovanou komedii, ale já na ni čekal marně. ()

Gilmour93

Vtipná a zároveň originální je maximálně patálie s airbagem, jinak zjistíte, Daveu Francovi jde lépe hraní De Nira, než hraní, Zac Efron vypadá jak ko… Kotek a při pohledu na nahého Rogena v misionářské poloze dostanete chuť na klobásy a čerstvé jitrnice.. Otázkou je, co jsem vlastně čekal. Přesto o mléka prosté prsa Rose Byrne uvědomělejší než předloňská párty Project X. ()

Borrtex

Průměrná teenagererovská rádoby komedie s párty tématikou. Kromě poslední čtvrtiny jsem se u filmu příliš nepobavil, většinou šlo o nějaké chabší vtípky, které se začátkem téměř vůbec nedařily. Na druhou stranu poměrně oddychový film, který pojednává o (ne)obyčejné rodině, které vadí párty pořádané vedle u sousedů. Takže námět jako takový špatný rozhodně nebyl, a i herecké obsazení nebylo špatné. Efronovi to s Davem Francem poměrně sedlo, možná protože Franco je už tak trošku na párty zvyklý, a umí se v podobném prostřední pohybovat - 21 Jump Street. Zkrátka film jsem si užil tak na míru, nic moc extra, ale ani nic moc hrozného. 55% ()

TheEvilTwin

Tahle komedie mi sedla jak ušitá. Rogenovky jsou většinou 50 na 50 - někdy to vyjde, jindy je to trapnější a slabší kousek, ale tohle se prostě povedlo. Sekundující Efron, Rose Byrne a mladý Franco dodávají filmu šťávu, humor je nekompromisní, málem jsem se válel na zemi smíchem a větší meme movie aby člověk pohledal. Všichni si zde stěžují, ale já jsem nadšený. Pro milovníky Rogena povinnost a možná jeden z jeho nejlepších, ne-li úplně nejlepší, snímek. ()

Psema

Zábavná blbost a jednoznačně nejhorší Stoller. "Poděkovat" za to může hlavně chabé zápletce, která je spíš námětem na jeden díl sitcomu než nosnou látkou na celovečerák, což dokazuje to, že se jedna situace v podstatě třikrát zopakuje (aniž by to dávalo moc smysl - finální party, kdy stačilo prostě zavolat děkance, nevěrohodnost toho, že by se sousedi takovou bandou hlučných zmrdů nechali ubratříčkovat) a aby se neřeklo, sem tam se do mixu vrznou i osobní linie, které jsou TOTÁLNĚ disfunkční, i na komedii povrchní (povinný manželský rozkol na... pět minut) a mimo (Rogenův kámoš a jeho pipka). Možná za to ale může mizerný střih, který vytváří dojem, že se extrémně moc materiálu vyhazovalo, a tak vztahy (hlavně profesní versus kalící stránka Franca a Efrona) v podstatě stojí hrozně dlouho na místě a pak se zničeho nic posunou úplně jinam. No a moc nepomáhá ani příliš okatý důraz na improvizaci, který možná zvládají Rogen s Francem a Efronem, ale na chudáka Rosie je při marné snaze dohnat raketového buřtíka podobně smutný jako sledovat ratlíka, jak dobíhá Ferrari. Geniální momenty (trampolína, dojení) to ale bez diskuze táhnou. ()

• Během natáčení snímku byla závislost Zaca Efrona na kokainu na takové úrovni, že o ní věděl celý filmový štáb. Zac byl navíc problémový a několikrát se stalo, že na plac vůbec nedorazil. (Zdroj: super.cz) (peiton)
  • Rozpočet filmu ($18 miliónov) sa tvrocom vrátil už v prvý deň, čo išiel film do kín. Získal vtedy za jeden deň $19,574,490. (Astonko)
  • Zac Efron (Teddy) si počas zápasu s Daveom Francom (Pete) zlomil ruku. Scenáristi a producenti začali panikáriť a plánovať, ako zakomponovať zlomenú ruku do scenára a ako to zmení rozpočet. (jedenzdvoch)

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)