Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
xymikon
Michal
Děčín, Ústecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Sci-Fi
Komédia
Dráma
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Hongkong
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Avengers: Nekonečná vojna
(2018)
Star Wars: Sila sa prebúdza
(2015)
Avatar
(2009)
Hry o život: Skúška ohňom
(2013)
Interstellar
(2014)
Gladiátor
(2000)
Chyť ma, ak to dokážeš
(2002)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Studená jazda
(1993)
Horúce strely 2
(1993)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel