Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 4 body
Monokoloid
Květa Opršálová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
král bramborových lidí
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Komédia
Horor
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
hudobný…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Votrelec
(1979)
Hry o život
(2012)
Klub bitkárov
(1999)
Nedotknuteľní
(2011)
Million Dollar Baby
(2004)
Príbehy obyčajného šialenstva
(2005)
Jedna ruka netleská
(2003)
Sin City - mesto hriechu
(2005)
E.A.Poe: Archa bláznov
(2014)
Zelená míľa
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
Golpoton
nozdrolomo
BlbyHolandan
PepaPytlik
KrustWlad
Časové pásmo bolo zmenené