Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2 fanúšikovia
/ 1 bod
Stephanie123
Banská Bystrica, Banskobystrický, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Romantický
Akčný
Krimi
film
TV film
seriál
relácia
USA
Nemecko
Veľká Británia
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Priestupný rok
(2010)
(K)Lamač sŕdc
(2010)
Chceš ma, chcem ťa
(2009)
Raňajky u Tiffanyho
(1961)
Vo štvorici po opici
(2009)
Dokonalý únik
(2009)
Nezabudnuteľná cesta
(2002)
Bezpečný prístav
(2013)
Manželský sľub
(2012)
Muž na hrane
(2012)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(2)
Luccyk167
Katie91
Časové pásmo bolo zmenené