Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
15 fanúšikov
/ 12 bodov
amna
Anna Chocholoušová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Nehanební bastardi
(2009)
Dredd
(2012)
Temný rytier
(2008)
Mlčanie jahniat
(1991)
Constantine
(2005)
X-Men: Prvá trieda
(2011)
Láska nebeská
(2003)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Počiatok
(2010)
Avengers: Pomstitelia
(2012)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
12 bodov
Fanklub
(15)
BoredSeal
Vironey
M.Niccals
mrs_ryzova
moncika
matejcik
RickX
Swayvill
dafca86
svej
luigi76
Namarti
svatem1
YoKoKura
atr.bella
amnicka
amnablog.cz
Časové pásmo bolo zmenené