Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Pandorina
Petra
Strakonice, Jihočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Dobrodružný
Fantasy
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Con Air
(1997)
Hviezdny prach
(2007)
Podivné dedičstvo
(1972)
Návrat do budúcnosti 2
(1989)
Návrat do budúcnosti 3
(1990)
Pelíšky
(1999)
10 vecí, ktoré na tebe nenávidím
(1999)
Nebe a dudy
(1941)
Príbeh o rytierovi
(2001)
Čarovná krajina škriatkov
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Časové pásmo bolo zmenené