Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
barnabasek
transexual
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dobrodružný
Akčný
Dráma
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Nový Zéland
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Hobit: Neočakávaná cesta
(2012)
Hobit: Smaugova pustatina
(2013)
Hobit: Bitka piatich armád
(2014)
Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street
(2007)
Lov na Gluma
(2009)
Charlie a továreň na čokoládu
(2005)
James Bond: Skyfall
(2012)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Časové pásmo bolo zmenené