Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
20 fanúšikov
/ 14 bodov
simbaslon
Šimon Bartík
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Krátkometrážny
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Sopranovci
(1999)
Mestečko Twin Peaks
(1990)
The Wire - Špina Baltimoru
(2002)
Atlanta
(2016)
Kancl
(2005)
Perníkový tatko
(2008)
Rick a Morty
(2013)
Okresný prebor
(2010)
Stranger Things
(2016)
Walking Dead
(2010)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
14 bodov
Fanklub
(20)
exhoubus
ScorM
kuckaAFC
janouch
jucebox
Martymasa
Fightluki
stormtrooper
martina_ku
baterka101
ScheRas
Zelvista
relnet
Mrdek8
Amazon
Matobali
Pidalinka
SajRajt
Bafyna
ShadyDogg11