Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
20 fanúšikov
/ 16 bodov
Kodry
Marek Kodras
České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Animovaný
Krimi
film
seriál
relácia
TV film
koncert
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Perníkový tatko
(2008)
Priatelia
(1994)
Hra o trůny
(2011)
Futurama
(1999)
Temný prípad
(2014)
Fargo
(2014)
Sherlock
(2010)
Stranger Things
(2016)
Rick a Morty
(2013)
Volejte Saulovi
(2015)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
16 bodov
Fanklub
(20)
Pepy
tomasjurda
venca163
Marou_
matyflus
halixCS93
zelvanator
Oplda
Valinho
demsie
Georgee27
Hroaa
Marykus
V0ndry
tb_23
Runin
GetUpMoon
elousinek
Anousinek
Svarousinek