Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 4 body
Kadwenka
Kateřina Rousková
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Milovnice života
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Constantine
(2005)
Forrest Gump
(1994)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Zelená míľa
(1999)
Počiatok
(2010)
Parfum: Príbeh vraha
(2006)
Šialenstvo
(1994)
Deviata brána
(1999)
Piaty element
(1997)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
pestam
karambalou
Medved25
Ele(a)nora
Borec co byl
Neznaly
Časové pásmo bolo zmenené