Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
pato852
Patrik
Trenčín, Trenčiansky, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Horor
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
hudobný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Kult hákového kríža
(1998)
Počiatok
(2010)
Prelet nad kukučím hniezdom
(1975)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Šiesty zmysel
(1999)
Gladiátor
(2000)
Constantine
(2005)
Blade
(1998)
Trainspotting
(1996)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
hlavsene