Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
13 fanúšikov
/ 11 bodov
DLadik
Vláďa Dědek
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Červený trpaslík
(1988)
Ajťáci
(2006)
Lucky Louie
(2006)
Okresný prebor
(2010)
Koruna
(2016)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Sexuální výchova
(2019)
Stranger Things
(2016)
Čtvrtá hvězda
(2014)
Zaklínač
(2019)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
11 bodov
Fanklub
(13)
MarioKempny
Meemee
2716057
Spinner
ELduderino
Baby_shamble
ljahoda
TheStapler
Dufinho
Gečko
Lucipisek
smilelady
Juratho