Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
20 fanúšikov
/ 16 bodov
znamka22
Jan Znamenáček
Česká Lípa, Liberecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Krimi
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
koncert
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Kult hákového kríža
(1998)
Veľmi nebezpečné známosti
(1999)
Osudový dotyk
(2004)
Sedem
(1995)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Počiatok
(2010)
Zelená míľa
(1999)
Requiem za sen
(2000)
Klub bitkárov
(1999)
Prekliaty ostrov
(2010)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
16 bodov
Fanklub
(20)
MaaaR@
jhlahulek
withSTONE
flower_child
Mr.Mike
Hadimrska
trixy
PollyDawson
Nobodies
Coloner
Sacrylis
koza3
thereskaaaaa
zdeno.steak
zouie
Maldy
mischenka
Tosa
Veeuu
pegas1212