Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
JouRnaly
Dorota Vajčnerová
Hodonín, Jihomoravský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Krimi
Akčný
Mysteriózny
film
seriál
TV film
divadelný…
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Španielsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Sedem životov
(2008)
Osudový dotyk
(2004)
Chlapec v pruhovanom pyžame
(2008)
Podivný prípad Benjamina Buttona
(2008)
Pozemšťané
(2005)
Tak dobre, ako sa len dá
(1997)
Láska nebeská
(2003)
500 dní so Summer
(2009)
Pelíšky
(1999)
Posadnutý sexom
(2008)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Tess3
Časové pásmo bolo zmenené