Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
10 fanúšikov
/ 6 bodov
hierro
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Animovaný
Dráma
Sci-Fi
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Posledný skaut
(1991)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
RocknRolla
(2008)
Scott Pilgrim proti zvyšku sveta
(2010)
Team America: Svetový policajt
(2004)
Eurotrip
(2004)
Frajer Luke
(1967)
Zombieland
(2009)
Matrix
(1999)
RRRrrrr !!!
(2004)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(10)
Mr.KarlAdler
cube6
Andreasz
panPatejl
Sapka
zululup
knedlicka
sim.on.a
dildarius
Penguin10
Časové pásmo bolo zmenené