Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Jenny123
Jana Černá
Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Horor
Akčný
Thriller
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Stroskotanec
(2000)
Zelená míľa
(1999)
Mlčanie jahniat
(1991)
Halloween
(2007)
Jedz, modli sa a miluj
(2010)
Svadobná noc vo Vegas
(2008)
Vo štvorici po opici 2
(2011)
Vo štvorici po opici
(2009)
Horšie ako smrť
(2007)
Hačikó: Príbeh psa
(2009)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel