Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2 fanúšikovia
/ 1 bod
kundis
Zdeněk Kuna
Klatovy, Plzeňský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Krimi
Akčný
Rozprávka
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Česko
Československo
Veľká Británia
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Bojovník: Brat proti bratovi
(2011)
Krvavý diamant
(2006)
Schindlerov zoznam
(1993)
Vratné lahve
(2007)
Pelíšky
(1999)
Bobule
(2008)
Občiansky preukaz
(2010)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag
(1992)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(2)
šámot
koblizek2