Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 5 bodov
jazzbp
jiří rosenstein
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Krimi
Akčný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelný…
študentský…
USA
Francúzsko
Veľká Británia
Česko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Rozmarné léto
(1967)
Hoří, má panenko
(1967)
Romance pro křídlovku
(1966)
Big Lebowski
(1998)
Divoká banda
(1969)
Votrelec
(1979)
Čierny jastrab zostrelený
(2001)
Mimo zákona
(1986)
Život Briana
(1979)
Súperi
(1977)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(6)
KObl힀k
Kačus
felix8
radek512
Aloisie
gius