Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
15 fanúšikov
/ 9 bodov
Jíha
J. H.
Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Horor
Komédia
Akčný
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
amatérsky film
USA
Veľká Británia
Japonsko
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Prízračný svet
(2001)
Rinda Rinda Rinda!
(2005)
Vysněný život andělů
(1998)
Láska je láska
(1998)
Swing Girls
(2004)
Smrteľné zlo 2
(1987)
Kyborg
(1989)
Piatok trinásteho 3
(1982)
Pokoj
(2003)
Golfová palica
(2004)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(15)
Dadel
zelvopyr
Magyar
jhr
hatifnat
Luteka
Drusilla
Mallyyy
contyk
Mani
hhanulka
redXIII
*alz*
hagne
Hafl
Časové pásmo bolo zmenené