Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
kibic3
Zbyněk Kubica
Karviná, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Dokumentárny
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Československo
Česko
Veľká Británia
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Trainspotting
(1996)
Prelet nad kukučím hniezdom
(1975)
Zapomenuté světlo
(1996)
Purpurová farba
(1985)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Smrtonosná pasca
(1988)
Smrtonosná zbraň
(1987)
Dobrý vojak Švejk
(1956)
Život Briana
(1979)
Terminátor
(1984)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
AchJoMaKara