Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 6 bodov
marekk5111
Marek Mlynek
Pezinok, Bratislavský, Slovensko
predajca v elektre s hudobninami a bd/dvd/cd
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Dobrodružný
Horor
film
TV film
seriál
hudobný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Avatar
(2009)
Ja, legenda
(2007)
Veľmi nebezpečné známosti
(1999)
Transformers
(2007)
Čierny jastrab zostrelený
(2001)
Disturbia
(2007)
Doba ľadová
(2002)
30 dní dlhá noc
(2007)
Temný rytier
(2008)
Vidláci na pretekoch
(2005)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(7)
Drunk_Queen
Greg
Dexter1
ZdenoLo
Paldiny
5element
Virusman666
Časové pásmo bolo zmenené