Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou postrachy okrsku Hazzard. Je tam spousta míst, kde mohou túrovat svého miláčka - auťák Dodge Charger, přezdívaný General Lee, pokuřovat travku a balit ty nejkrásnější holky celého státu Georgia. Chlapci se velmi často pohybují na hraně zákona a místní šerif by je rád dohnal a napařil jim mastnou pokutu. Po úmorném dni není nic lepšího, než posezení v místní hospodě The Board´s Nest, kde pracuje jejich sestřenice Daisy. A cizinci neznalí toho, jak to ve městě chodí, si s ní chtějí zašpásovat. Daisy však není jen hezká blonďatá tvářička, své příliš neodbytné nápadníky dovede zmlátit stejně dobře jako Bo a Luke. Když jednoho dne Bo a Luke náhodně zjistí, že místní vlivný boss Hogg se obohacuje na úkor ostatních, rozhodnou se jednat. Divoká jízda začíná... (oficiálny text distribútora)

Bouzy

Agresivní styl řízení, rychlá kola a lehké ženy. K tomu sympatický Johnny Knoxville s chutí do života a Seann William Scott alias Steve Stifler ke kterému vzhlíželo mnoho hlášek naší puberty. Výborně zobrazena atmosféra amerického venkova, kde v jednom kole hraje Country hudba, na černo se prodává domácí pálenka a v místním baru se to vždy něco semele. Zvuk motoru Dodge Charger z roku 1969 se krásně poslouchá. Tyto filmy dokážou zvednout náladu. ()

kaposlav

Malo to všetky črty amerického filmu. Vrn Brm Brm autička, sexi štetku, žiadne obézne ženské, ba naopak samá modelka, raperi proti rasizmu, bitka po ktorej nie su monokle, vybité zuby ani rozbitá papula a samozrejme výbuch. Film postráda racionálne myslenie protagonistov a všetkých samozrejme zaujmajú autíčka. Netreba v tom hladat logiku držiacu sa zákonov. 100% USA! ()

Anticque

Stačilo mi zjistit, že jako hlavní hrdinové zde hrají Sean W. Scott a J. Knoxville a musel jsem to vidět. Lepší dvojici snad nejde najít, a oba udávali filmu dobrý tempo, vtip zde také nescházel a krásná Jessica, to byla třešnička na dortu, no a nesmím zapomenout na jejich cestu na vysokou, kde byly krásný holky, to byla asi nejlepší část filmu. Jinak nemám co dodat. ()

movieband

Já nevím, ale poslední dobou narážím na čím dál tím lepší a bláznivější komedie. Mistři hazardu si na nic nehrají a jedou na plný plyn. Duo Knoxville - William Scott vás celou tu dobu nenechá vydechnout a kráska Jessica Simpson taky ne. Soundtrack byl skvělý a sedl do tohodle filmu jak ta prdel do gatí. Už dlouho jsem se tak nenasmál. ()

Falko

Tento film davali pocas jazdy autobusom, takze na sprijemnenie cesty celkom usiel, ale aj tak som mal inu predstavu o filme na to, ako zabral na mna trailer na tento film, ktory som videl o par tyzdnov skor, pretoze sialene autonahanacky zboznujem. O tom by mohol Michael Bay vypravat :-) Skor to bolo take sklamanie, lebo normalne pred takymi 15 rokmi by som si takyto film skor vychutnaval, ale dnes uz to nie je ono. Bud je to tym starnutim, mozno bol na vine blby scenar alebo je to film natoceny iba pre teenagerov. Ale tie 3 hviezdicky mu teda dam. ________ Johnny Knoxville - (Luke Duke) +++ Seann William Scott - (Bo Duke) +++ Alice Greczyn - (Laurie Pullman) +++ Steve Lemme - (Jimmy) +++ Jessica Simpson - (Daisy Duke) +++ James Roday - (Billy Prickett) +++ Burt Reynolds - (Jefferson Davis Hogg) +++ M. C. Gainey - (Šerif Rosco Coltrane) +++ ()

• Ve filmu bylo zničeno 250 aut. (TheSlezy)