Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
8 fanúšikov
/ 6 bodov
beryna
studentka ZČU
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Akčný
Horor
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Francúzsko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Simpsonovci
(1989)
Teória veľkého tresku
(2007)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Zúfalé manželky
(2004)
Dr. House
(2004)
Ajťáci
(2006)
Black Books
(2000)
Červený trpaslík
(1988)
Prison Break: Útek z väzenia
(2005)
Misfits: Zmetci
(2009)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(8)
Tirion
plevič
Madden
snowwhite
jirkanecas
waca3
Kropicek12
Newslie