Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 3 body
yuyanka
Zuzana Hrdová
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Romantický
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Taliansko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Fontána
(2006)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Leon
(1994)
Amélia z Montmartru
(2001)
Vlasy
(1979)
Trainspotting
(1996)
Hrdina
(2002)
Pelíšky
(1999)
Kolja
(1996)
Pink Floyd: The Wall
(1982)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(7)
J3dla
saintmalo
Tilia17
zima85
doctorZhor
Leeena
pavlikmicek