Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
12 fanúšikov
/ 9 bodov
Skywalker
P. V. H.
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Vyvolený
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Krimi
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
koncert
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Červený trpaslík
(1988)
Priatelia
(1994)
Mestečko South Park
(1997)
Bratstvo neohrozených
(2001)
The Wire - Špina Baltimoru
(2002)
Oz
(1997)
Archer
(2009)
Perníkový tatko
(2008)
Odpočívej v pokoji
(2001)
Fargo
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(12)
Jack_D.
Ge8rges
vadic
PALINO
ThomasL
a4am
Quentin
tamadas
filiperros
ID6071
Sanctus
mischunela