Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
15 fanúšikov
/ 8 bodov
RSS
Roman Smolík
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
pracujúci
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Sin City - mesto hriechu
(2005)
300
(2006)
Twin Peaks
(1992)
Temný rytier
(2008)
Memento
(2000)
Batman začína
(2005)
Smrtonosná pasca
(1988)
Spáči
(1996)
Počiatok
(2010)
Porno Holocaust
(1981)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
8 bodov
Fanklub
(15)
maty9127
dyfur
Savel
Hiroshi
Scarface01
Simo
SUTANRII
apko
Key0_0
LAPD950
more_stistko
BuranVeliky
knihomol12
XFilesaktyx
zaloha163