Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
18 fanúšikov
/ 11 bodov
Smyk
J. S.
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Animovaný
Dráma
Sci-Fi
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Interstellar
(2014)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Rocky IV
(1985)
Jurský park
(1993)
Návrat Temného rytiera
(2012)
Predátor
(1987)
Expendables: Nezničiteľní 2
(2012)
Neporaziteľný: Vykúpenie
(2010)
Dvojitý zásah
(1991)
Herkules
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
11 bodov
Fanklub
(18)
sniper18
mzss1
korbitch22
DEXTER099
Ellmariachi
AD P
choicer
VanDamage
AdamesWWE
Han-cock
Spesl
Lubkoko
bATISTA18
KillerEddie
JayKay
Haru
FanMovie
mysterinka