Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 6 bodov
Jacques-ds
Jakub
Praha-západ, Středočeský kraj, Česko
Student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Animovaný
Komédia
Horor
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Matrix
(1999)
Karamazovi
(2008)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Predvianočná nočná mora
(1993)
Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street
(2007)
Mŕtva nevesta Tima Burtona
(2005)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(6)
m.krudenc
draculca
CihlaBlack
KateCold
ogstas
Skruzka