Prekliata

• Česko Zvrácená (viac)

Mladé sluchovo postihnuté dievča Alice je po údajnej návšteve Panny Márie zrazu schopné počuť, hovoriť a uzdravovať chorých. Ako sa táto správa šíri, ľudia z blízkeho i vzdialeného okolia sa hrnú, aby boli svedkami jej zázrakov. Novinár (Jeffrey Dean Morgan), navštívi mestečko v Novom Anglicku v nádeji, že oživí svoju kariéru. Keď sa začnú diať desivé veci, začína pochybovať, či sú tieto javy dielom Panny Márie alebo niečím iným, omnoho temnejším. (Itafilm)

Pelidor

V první řadě bych poděkoval za geniální překlad původního názvu. Jeden by skoro čekal ,že se bude dívat na nějaký čuňačinky. No ,ale nakonec to byla příjemná hororová jednohubka s hezkou zápletkou a přiměřeně vkusným koncem. ()

ArdeliaLortz

Jsem celkem fanynka tohoto žánru. A viděla jsem celkem dost, ale něco takového jsem teda hodně dlouho neviděla (možná Rituál s Cagem). Nejsem extra kritik, ALE :) takhle zmršit příběh.... Šlo to fakt líp. Kostrbatá konstrukce, film bez atmosféry, promarněná šance, předvídatelné lekačky (a bylo jich kuwa málo) i děj. Škoda, že to nerežíroval třeba Wan. Přitom herecké obsazení se povedlo. Nápad dobrý, ovšem výsledky nebyly dobré.... PS.: Chtěla jsem dát původně jednu hvězdičku, ale dam dvě. Na jednu to zas asi úplně nebylo. ()