Hige o soru. Sošite džošikósei o hirou.

Kjódó seikacu (E03)

(epizóda)
  • Japonsko Kyōdō Seikatsu (viac)

agamazx

Strhujuce, sokujuce, kvalitne napisene, atmosfericke, skoro az poeticke. Obidve primarne postavy, aj Sayu aj Yoshida su napisane dost zaujimavo a mysteriozne. Yoshida hlavne tym, ze vzdy robi dobre rozhodnutia, Sayu je zas naopak postava pre ktoru sa da citit vela empatie, lebo to evidentne mala v zivote tazke, a pozerajuci chce vediet co sa vlastne s nou stalo. Vizual je jeden z najlepsich co som v anime videl. Prostredie, farby, animacie, vsetko na vysokej urovni. Opening je celkom decentny, ale viem si predstavit aj trosku lepsi. Je to ale velmi zaujimave, kolko elementov sa da vlastne v takomto mediu vystihnut. ()

cesmine

Wtf? Po této epizodě jsem chvilku celkem vážně přemýšlela, že to dropnu. Asi to neudělám, protože jsem zvědavá a chci mít materiál na pořádně kritický komentář na konci, ale jeeez ... očividně nejsem cílovka tohoto laciného paskvilu, protože dlouhé detailní záběry na skoro nahý animovaný zadek sedmnáctileté holky, v jejichž pozadí se vede jakási snaha o hrozně hluboký rozhovor, mě celkem znechutily. Chování postav i děj jsou čím dál absurdnější. Well. Trochu se bojím, že pokud si seriál zachová tendenci díl od dílu se takhle zhoršovat (protože zatím to je pokaždé o hvězdičku níž), někdy u šesté epizody už mi hodnotící stupnice nebude stačit. :) ()