Seriál Starý chlap sa zameriava na Dana Chasea, ktorý pred desiatkami rokov utiekol zo CIA a odvtedy žije mimo spoločnosti. Keď za ním príde nájomný vrah a chce ho zabiť, starý agent zistí, že ak si chce zabezpečiť budúcnosť, musí sa vyrovnať s minulosťou. Vypátrať Chasea povolajú námestníka riaditeľa kontrarozviedky FBI, a to pre jeho komplikovanú minulosť so samotárskym utečencom. (Disney+)

cerdax2

Kdyby serial mel polovicni stopaz, bylo by to fajn. Takhle nam tvurci namichali spousty zbytecnych dejovych linii a zapletek. 60% za par prekvapek ()

chrustie

První dva díly navnadí na celkem slušnou špionskou podívanou, ze které se pak stane klasická seriálová vztahová telenovela s kupou zbytečných a nudných zápletek. Nevím, proč to všechno točí jak přes kopírák, ani to, kdo má čas na tyhle stále se opakující slátaniny čumět. Po pěti dílech sem to poslal do kopru. ()

Bilky

Už som videl veľa ukecaných špionážnych drám ale toto je jasný víťaz. Okrem toho to nie sú dialógy ktoré posúvajú dej ani veľa nevysvetľujú. Práve naopak - hrajú sa na vzťahovú psychoanalýzu. Navyše postava Jeffovej novej priateľky (Zoe) je tak zle napísaná, že to je na facku. Tie jej repliky sú utrpenie a často totálna kravina. Blbé je že aj väčšina z tých malo akčných scén kríva. Plusom sú hlavné mužské postavy aj zo svojimi mladšími verziami kde boli vybraní slušní herci. Najmä mladšie Jeffove ja, bolo uveriteľné... Rozhodne by však prispelo viac dynamiky a max 4-5 dielov. Takto 66% ()

uhlerado

TAk si to zhrnme. Niekto chce za malo penazi vela muziky. Oslovili starnucich dedkov Johna a Jeffa, do toho primiesali nezname sympaticke tvare a podme robit serial so x krat omletym scenarom, no stale slusnym zakladom na rastuci potencial. Nie priatelia, ani prve casti nie su dobre, cele je to priemerne a nerealne. Akoze dakto tu spomenul, trapne nezmyselne nasolene dialogy bez pointy a zapletka dokolecka to iste, ako dedko uteka a neviem načo. Este aj zbali staru milfku a akoze romanik. Fajn, cakal som nieco slusnejsie. Esteze teraz bezi Volavka a mali sme tu Mayor of Kingdom, Pomale kone a Tokyo Vice, to su esa tohto rocnej serialovej ponuky. Stary dedko sa nim urcite nestane, aj keby teta ukzala kozy. Cele je to ako Bčko pre dochodcov. ()

Gregor_Samsa

Sosl jsem to kvůli rozhovoru s Jeffem v Reflexu, měl jsem chuť střelit nějaký ten seriál na pár volných večerů a tohle vypadalo po všech stránkách zajímavě. První díly mi seděly nejvíc, pak se z toho stal takový kotlíkový eintopf a nakonec špiónovka trochu ala Tinker Tailor Soldier Spy. Takže nevím. Další série? Asi nebudu mít chuť… [60%; 2022-10-16 Home sweet home] ()

Sopholojong

Prve tri epizody pathviezdickove blaho! Spionazno-akcna hra par excellence s tym najostrielanejsim matadorom svojej generacie Jeffom, ktoremu tu fyzicku v jeho veku moze zavidiet akykolvek "mladoch". O herectve dokonca snivat. Po full-contacte s ciernym assassinom v "safe house" a naslednom uteku vsak od stvrtej epizody dostavaju zelenu nechcene filozoficko-psychologicke blaboly (tie od otravnej Amy Brenneman su az na nevydrzanie) a afganska linka, tahajuca sa ako hovno pocas zapchy, ktore to degraduju na "previnile" styri hviezdy. Nebyt "drzakov" Bridgesa a Lithgowa, ktorym zozeriem akekolvek konverzacky i o nicom, tak priemer ako vysity (od stvrteho dielu samozrejme). PS: Idem si hned nastudovat, co je to za krasnu "hendikepovanu" holku, sediacu na "bus stope" s tym ciernym zabijakom. ()

Režisér Spider-Mana chystá Star Wars seriál

Režisér Spider-Mana chystá Star Wars seriál

22.02.2022

Jon Watts (Cop Car, Spider-Man: Bez domova) pomohl nakopnout superhrdinskou značku Spider-Mana do miliardových výšin, a tak má teď v Hollywoodu a zejména u Disneyho velmi dobré jméno. Šéf Marvelu už… (viac)

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako… (viac)