Rodina, láska, smrt i katastrofa, která doslova visí ve vzduchu. Absurdní komedie režiséra Noaha Baumbacha, nominovaného na Oscara. (Netflix)

CreepyJoe odpad!

Komedie 10 % | totální nuda 90 % | mysteriózní 0 % | horor 0% | drama 50 % | Opět si pokládám otázku, který kus poloretardovaného ocáska žánrově na ČSFD řadí filmy. Tohle mělo do komedie sakra kurevsky daleko. Takovej pra podivnej pokus o Wes Andersona a  Larse von Trierse, výsledek je nekoukatelná hovadina a já debil se nechal ukecat a pustili jsme si to na silvestra, alespoň že ten chlast a zbytek zábavy to jistil. ()

Hennessy odpad!

Prvú pol hodinu som nejako prežila a stále som si nahovárala, že sa to ešte rozbehne. Potom nastala tá chemická katastrofa a na pár minút to vyzeralo sľubne .. doslova len na pár minút. Ľutujem, že som takýmto spôsobom premrhala 136 minút svojho života. ()

Bluemasej

Tenhle film je splněný sen. Avšak ne divákův, ale tvůrce této šarády, excentrického pseudo umění, kdy si strádáte filozofické postřehy své mysli, poslepujete z toho mapu scénáře a dlouhá léta čekáte, než Vám po letech áčkové práce někdo donese neomezený rozpočet a vy si můžete konečně dělat co chcete.  Film se pak stává stroze subjektivním bez ohledu na diváky, nejlepší nahlédnutí do mysli a srdce režisérovi. ()

patto

nehulil som už snáď 100 rokov ale po skončení filmu došla myšlienka "toto treba pozrieť ešte raz a s brkom" :D (škoda, že už nehulím :) ). Ok - krásna absurdita zasadená do cca 80tok (-:  .Ak od toho nič nečakáš, a bavili Ťa atmosférou "chlopociny" typu Critters (1986) (menej priameho humoru- viacej absurdného až suchého ), je tu možnosť, že Ťa osloví aj Biely šum. Moju pozornosť udržali od začiatku prvých 15min až po koniec a bavil som sa. Na podporu podhodnotených percent 5*. 68% ()

chill_nazgul

Řemeslně zmáknuté, ale rozplizlé a ve výsledku absolutní ztráta času. Plýtvání talentem ve filmu, který se ze začátku zdá jako netradičně pojatý survival film, ale vlastně je nakonec o ničem. Dvě hvězdičky jsou čistě za kameru, starou jeptišku na konci a moment s pronásledováním dodávky. Pozn.: Dobře shrnul v komentáři J*A*S*M ()

LEFTFLANK

Páčilo sa mi ako hneď v úvode dokázal režisér veľmi schopne zobraziť názov filmu, ibaže v tej istej chvíli mi vyskočil pocit, že toto nemá s realitou ľudskej konverzácie nič spoločné. Druhú hviezdu kradne Raffey Cassidy za síce minimalistickú účasť ale držím jej palce. Moja hviezda z Tommorrowlandu vyrástla, až sa mi chce citovať Ant-mana z Endgame "you´re so big!" A čo sa dá povedať o zvyšku? prežil som celú stopáž, takže by som mohol dostať aj nejaké vyznamenanie a opísal by som to ako keď je predo mnou veľká skriňa s mnohými šuplíkmi a každých 10 minút otvorím nový a zavriem ten predchádzajúci a na konci vytiahnem zaprášenú škatuľu z vrchu a poviem si WTF! ()

Sirak

Vůbec neumím říct co byl hlavní motiv filmu. Manželství? Každého z partneru to bylo 4 té. Stejně se paní vyspala s týpkem co ji dodával “lék”. Ale o manželské krizi to nebylo. O pomstě taky ne, protože ta byla zpackaná až hanba. V americe kde se soudíte za špatné oslovení pohlaví a tady 3 postřelení lidé a neděje se nic.  Bylo to o rodině čelící katastrofě a takový jako postapo únik? Nikoliv, to byla jen malá část celého filmu. Byla to umělecká žánrovka, kterou jsem jen nepochopil? Asi určitě. Nejteplejší Sith v historii, to zahrál dobře, to zas ano, ale bylo to prostě nijaké. Prostě neumím říct o čem ten film byl. Pozitivní na závěr, žádná trychtýřem do hrdla cpaná woke agenda. ()

Killbilly

Zde normální filmový divák a ne typický absolvent filmového humanitního oboru z ČSFD, který vybleje 1600 cizojazyčných termínů z filosofické fakulty, bo on chytrý a my hloupí. Jak se tak dívám na těch 49%, dneska už asi nikdo nechápe, že existují i jiné typy filmů. Hned jak jsem to pustil, dýchly na mě časy, kdy jsem na ČT 2 v noci v rámci "amerického nezávislého léta" zkouknul úplně neznámé filmy, které mi zůstaly v hlavě dodnes i po 10-20 letech. Ne není to survival dobrodružství. Není to rodinná komedie. Je to konverzační divnofilm pro nás, co máme tenhle typ filmů rádi. Adam je skvělý. Milion odkazů ať už na National Lampoona nebo na osmdesátkovou pop culture. Závěrečný tanec v supermarketu se skvělou hudbou byla jedna z nejlepších scén co jsem za poslední dobu viděl. Opravdu tohle neaspiruje na obdiv u milovníků hollywoodských blockbusterů jako jsou hvězdné války 205. díl, tisíctý film o superhrdinech v gay oblečcích nebo 68. thriller letošního roku se stejným hvězdným obsazením. Prostě jiné a mě to bavilo. Super hudba, atmosféra osmdesátek, spojení hitlera s elvisem, co si přát víc? ()

ReichelTomas

Nejdřív jsem myslel, že to bude film o evakuaci, díky tomu (a za mnou vždy oblíbený dabing) jsem dal dvě hvězdy. Bohužel po návratu z evakuace se ve filmu doslova vůbec nic nedělo, vlastně jsem absolutně nepochopil, co se nám snažili sdělit. Možná taky totiž vůbec nic, scénář filmu totiž svou náhodností až řekněme kopíroval onen bílý šum, který si film převzal jako své jméno :) ()

George Clooney spojí síly s Adamem Sandlerem

George Clooney spojí síly s Adamem Sandlerem

15.12.2023

Čeká nás dosud nevídané spojení. Oblíbení herci George Clooney a Adam Sandler se vůbec poprvé společně objeví na velkém plátně díky novému filmu vznikajícímu pod hlavičkou streamovací služby Netflix.… (viac)

Nový Star Wars seriál nabírá další hvězdu

Nový Star Wars seriál nabírá další hvězdu

07.09.2022

The Acolyte, nadcházející Star Wars seriál zasazený poprvé do období dávno před prequelovou trilogií v éře tzv. High Republic, nabírá další hvězdnou posilu. K dříve oznámené Amandle Stenberg … (viac)