Sesterská loď Titaniku je zrekonstruována na plavbu pro bohaté lidi z vyšší společnosti. Posádku tvoří i filmová hvězda Gloria a její bodyguard Aaron. Avšak novodobý pirát Josef, odvážný a bezohledný zloděj, vidí v této plavbě příležitost vtrhnout se na loď spolu se svou partou zlodějů, kteří se snaží ukrást vzácné cennosti. Aaron musí Josefa a jeho muže zastavit dřív, než loď skončí na dně oceánu. (oficiálny text distribútora)

Godhaj

,,Co pasažéři?“ ,,Většina se převléká k večeři, neuvidí, co se děje. Ostatním je tak zle, nebo jsou tak tupí, že jim nic nedojde.“ Tohle se Jimu Winorskému moc nepodařilo. Bohužel se tento film bere dost vážně, a tak jsem se u něj moc nenasmál. Nicméně doslova k popukání byly scénáristické perly, které snad už ani víc nelogičtější být nemohly, a které možná ještě trochu okořenil český dabing, který se s tím moc nemazal. Ostatní je na céčkové filmy veskrze průměrné, špatná kamera, podivné lokace, triky i výkony herců. Ice T byl jako hlavní záporák dost k smíchu, hlavně tím, jak se urputně mračil. Erika Eleniak se moc často neukazovala, ale aspoň na ni byl příjemný pohled. Ještě musím vyzdvihnout soundtrack, jehož hutné tóny se snaží vyrobit jakouž takouž atmosféru, ale míjí se to účinkem. ()

waltosin odpad!

Jsem si říkal že to nemůže mít hrozný, ale opak je pravdou je to prostě horor!! Scenář,dialogy,příběh=žádný,hudba,herci to je všechno jedno velký hovno a k tomu strašná nuda. Jo a to střílení a zabíjení abych nezapoměl je fakt teda pravý i v počítačové hře je to lepší!!!!!! A borec na konec, jak ke konci toho chlapa střelej do ramena má na košili krev a v dalším záběru je to čistý jak dětská prdílka!! Tohle je totálně zasloužený ODPAD!!! ()

Tr3n odpad!

Kde jinde můžete vidět zbraň s nekonečným zásobníkem? Tedy téměř nekonečným, během poslední přestřelky s hlavním padouchem náboje jak naschval dojdou. K smíchu i breku v závislosti na vašem momentálním rozpoložení. ()

leonskennedy

Díval jsem se kvůli sexbombě z Baywatche Erice Eleniak,ale už není tak hezká jako dřív.Film hroznej nejen nelogický věci a nesmrtelnej hlavní hrdina co ho nikdo netrefí a s pistolkou postřilí spoustu teroristů se samopalama! ()

WiLLsTeiN odpad!

když už vycházím z reálného základu, kterým jedno z trojčat, lod Brittanic byla, tak by se toho měl i scénář držet (mimochodem ji čekal stejný osud, jako Titanic, jen o čtyři roky později) zbytek filmu nemá cenu hodnotit, je to jen ztráta času. ()

pupidup

Dávám hvězdu za super grotesku....tak dlouho jsem se už pořádně nezasmála!!! Typicky blbá blondýna Erika se stále ptá, kdy dostane zbraň, když se jich všude povaluje kolem zabitých banditů hodně..jen se sehnout...:o) Jeden odvážlivec s e zdravotním výcvikem se po dvaceti minutách od zásahu rozhodne pomoc umírajícímu...atd, atd...přiblblé dialogy typu pornofilm z osmdesátých let! Rotační kulomet(zřejmě) v bezedné pistoli hlavního hrdiny...fakt se nasmějete....! ()

andy60

Při úvodní scéně v letadle mě napadlo - sakra, tohle musí být parodie, to nemůžou myslet vážně? Bohužel, mysleli. Všichni se snaží tvářit drsně, vypouštějí z úst nesmyslné věty a chovají se stejně tak. Kdyby se všichni nebrali tak vážně, dalo by se to spolknout, takhle jen s největším sebezapřením. ()