Max Baumbacher je nejmladším německým moderátorem talk show v historii televize. Již osmnáct let dominuje nyní dvaapadesátiletý Baumbacher německému televiznímu showbyznysu, těší se prestiži, slávě a penězům. Moderátor noční show Max Baumbacher se jednoho rána probudí s neobvykle hlubokým, téměř magickým hlasem. Zpráva o této nevídané změně se rychle rozšíří po celém světě a přiměje moderátora, aby se před veřejností ukryl ve španělské vile svého manažera. Když se Max seznámí s mladou, bláznivou Fidou a nečekaně ho navštíví jeho deprimovaný syn z předchozího vztahu, musí se Max postavit své minulosti. (HBO Europe)

Johnny.ARN

Toto malo tak dobrý úvod a tak sa to následne posralo. Mladý, nevyskákaný režisér natočil to, čo všetci milujú. Rodinnú drámu (komédia ani omylom) o zlomených ľuďoch, krízach a hľadaní odpustenia. Zjecte mi kokot s takým filmom. 1 z 5 ()

Marze

Příliš jednoduché, příliš bez pointy, příliš předvídatelné. Vynikající myšlenka, slabé provedení. Propásnutá příležitost stvořit film na téma ztráta hlasu a identity. Místo toho se snímek zaměřuje na klišé a disfunkční rodiny , přátelství a hledání smyslu života. Neuvěřitelně hlušinové dialogy. ()

brasek

Niečo ako komediálna dráma ma zatiaľ nechytilo. Ani smiešne, ani dramatické... teda vždy tam postrádam zaujímavú pointu či skvelú zápletku. ()