Produkce se potýká s problémy při natáčení na Sicílii, a tak Ruddy odjíždí Evansovi na pomoc. (SkyShowtime)

William_

Souhlasím tady s panem kolegou, že rozhovor v poslední části deváté epizody v soukromém letadle byl trochu na sílu a nadbytečný. Chytrý divák moc dobře ví, jak se ženy v této době (nejen v USA) cítily, a proto se domnívám, že nám nemusí každou epizodu Bettye připomínat proč dělá to, co dělá. Zbytek epizody opět vysoce nadstandartní, ale minulé 2 epizody nasadily laťku tak vysoko, že někde ty 4* prostě dát musím. ()

Necrotongue

Nepokládám se za mužského šovinistu, ženy mám rád (kromě denunciátorek a fanatiček), nechápu, proč by za stejnou práci měly brát ženy menší mzdu než muži, ale agitace za jejich práva ve filmech a seriálech se mi už hodně zajídá. Kdyby to alespoň nebylo tak okaté... Ale i přes pro mě nešťastnou scénu v letadle jsem byl s devátou epizodou mocně spokojen. Tvůrci tentokrát odklonili děj od organizovaného zločinu k problémům ve studiu, ale nepozoroval jsem na sobě žádnou negativní reakci. Opět jsem byl plně vtažen do děje, užíval jsem si každý moment, a ani tentokrát jsem nedokázal hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. / Poučení: I nepřítele můžeš respektovat. Vlastně bys měl. ()